O nás

Od roku 2015 je firma Dost s.r.o. výhradním distributorem EQOfluids pro Českou republiku a Slovensko. Každou zakázku pečlivě naplánujeme, aby zákazníkovi vznikla co největší možná úspora energií i nákladů. Navrhujeme dimenze potrubí tak, aby maximálně vyhovovaly potřebám výroby. Vytváříme zcela nové rozvody potrubí, ale není pro nás problém ani renovace již fungující výroby. Centrální sklad pro Českou republiku a Slovensko držíme v České republice a díky tomu jsme schopni poskytnout rychlé dodání požadovaného zboží.

 

EQOfluids se specializuje na výrobu hliníkových trubek a tvarovek pro každý průmyslový sektor. Naše sídlo a výroba se nachází ve Španělsku ve Valencii, ale díky distributorům působí v celé EU a dalších světových zemých jako například Anglie, Austrálie, Čína, Indie, Kanada , USA a v mnoha dalších.

Specializují se na stlačený vzduch pro nízký i vysoký tlak. Armatury EQOfluids jsou vyrobeny z hliníku a vynikají patentovaným systémem utahování. Díky systému složeného z utahovací matice, zářezného kroužku, identifikačního kroužku, o-kroužku a samotné tvarovky je umožněno lepší uchopení potrubí a použití výrobků pro vysoký tlak v naprosté bezpečnosti. EQOfluids je držitelem certifikátů SGS a TSSA a garantuje 10 let záruky od doby instalace, což potvrzuje vysokou kvalitu jejich zboží, za kterou si stojí.

Výroba potrubí

Máte nějaký dotaz?